www.Skup-Telefonow-Szczecin.pl


Skup i Sprzedaż Telefonów Miasto Szczecin woj. zachodniopomorskie.

Skup Telefonów Komórkowych i Smaftfonów

☎ +48 530 089 055 ☎

Mail: kontaktmulticom@gmail.com

Multicom Karol Marcin Blaszczyk Ul. Rydla 66 70-783 Szczecin

NIP 6652680024 ☎ +48 530 089 055 ☎


Serwis smartfonów od ręki

Mogą mieć państwo gwarantowaną pomoc telefoniczną od ręki. Szukacie dobrego telefonu na każdą okazję? Ma być dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta oraz przedsiębiorcy? Najlepiej skorzystać z naszych doradców. Ich polem działania jest zachodniopomorskie. Dotrą do każdej firmy oraz do każdego klienta indywidualnego mieszkającego w Szczecinie lub okolicach. Z nami dopasujecie państwo bardzo szczegółowo model telefonu. Macie ulubionych producentów? Zawsze przygotowujemy ofertę dedykowaną dla każdego klienta osobno. Dlatego jesteśmy:

  • cenieni

  • popularni.

Wzorcowe podejście do pracy nad naprawą telefonu komórkowego w serwisie

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie ma znaczenia czy to będzie sprzedawanie czy skupowanie telefonów. Interesujemy się wszystkimi nowinkami, którą będą się pojawiały w branży telefonicznej oraz technologii internetowych. Dopasujemy smartfona tak, abym zmieścił się w kieszeni, a jednocześnie był bardzo przydatny podczas realizacji obowiązków służbowych. Gdy wybiorą państwo skupowanie smartfonów to otrzymacie:

szczegółową fakturę

  • odpowiednią sumę pieniędzy.

  • Sprzedawca i analityk

Docierając do nas macie pewność, że nie tylko sprzedamy dobry produkt, ale również naprawimy popsute sprzęty. Nasi specjaliści to doświadczeni diagności, którzy wykorzystują profesjonalne urządzenia gwarantujące zlokalizowanie usterki fizycznej lub w obszarze oprogramowania. Dlatego na obszarze takim jak Szczecin głośno się o nas mówią również nasi konkurenci. Jesteśmy firmą modelową, jeżeli chodzi o serwis, bo potrafimy wykryć nawet najbardziej ukrytego wirusa. Możemy szybko:

  • postawić system operacyjny

  • zainstalować potrzebne oprogramowanie.

Zespół naszych specjalistów może również przygotować dla państwa listę najbardziej pożądanych aplikacji telefonicznych. W ten sposób będziecie mogli maksymalnie wykorzystać swój sprzęt podczas wykonywania obowiązków służbowych. Głównym polem naszego działania jest zachodniopomorskie, ale możemy również z powodzeniem funkcjonować na odległość. Wystarczy do nas napisać maila albo zadzwonić. Nasi specjaliści przygotują szczegółową ofertę dotyczącą telefonów i akcesoriów.


oferta na smartfony w szczecinie serwis smartfonów